پیام مدیر عامل

خانم ها و آقایان

هموطنان عزیز

بسیار مفتخرم به آگاهی برسانم کشور ما ایران در حال حاضر به یمن تلاش های استوار و هدفمند موفق به ایجاد یکی از بزرگترین مراکز تولید، پرورش و پژوهش در عرصه صنعت پرورش شترمرغ شده است. این مرکز که آریاکن نام دارد با همکاری مشترک کشور کانادا در جوار استان تهران بنا گردیده و هم اینک با حضور متخصصان و کارکنان ورزیده و بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز قادر است بین ۵۰ تا ۸۰ هزار قطعه جوجه شترمرغ در سال تولید نماید و علاوه بر توجه به توسعه داخلی این صنعت در مطالعه، راه اندازی و پشتیبانی همه جانبه واحد های جدید در دیگر کشور های جهان نیز شرکت و اقدام نماید.

آریاکن امروز مفتخر است که در عرصخ صنایع غذایی و دامپروری فرآورده ای را به مصرف کنندگان عرضه کرده که از هر حیث دارای ارزش غذایی و اقتصادی بالاست.

آریاکن اینک آماده است تا علاقه مندان یه سرمایه گذاری را یاری کند بیشتر و بهتر درباره این رشته و صنعت بدانند و با اطمینان خاطر نسبت به سرمایه گذاری و فعالیت در آن وارد شوند. به ویژه با وجود مشخصات اقلیمی بسیار مناسب ایران و خاورمیانه و منطقه آسیا شرکت آریاکن هم اینک با بهره گیری از تجارب علمی و صنعتی روز جهان آماده در اختیار گذاشتن فنون اصلی پرورش شترمرغ و همچنین ماشین آلات مورد نیاز این صنعت به علاقه مندان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی است و از بابت این دستاورد بسیار خوشوقت و خرسندیم.

                                                                  حسین شیخ هادی

                                                             مدیر عامل شرکت آریاکن

 

 

Comments are closed.